Finále MČR v Ronově nad Doubravou

O prvním červnovém víkendu vyvrcholila v Ronově nad Doubravou letošní soutěžní sezona Mistrovstvím České republiky a víkend to byl opravdu úžasný a úspěšný.

V sobotu bojovaly naše sólistky Verča s Markét a vedly si úžasně:

 

První nastoupila v kategorii Sólo junior starší Markétka.

Přes semifinálové kolo se probojovala do finále mezi nejlepších 5, kde získala nádherné (i když trochu oplakané) 4.místo. Tím vylepšila své loňské umístění, kde skončila již v semifinále a obsadila dělené 7.-11.místo.

Markétko gratulujeme 

 

Jako druhá nastoupila v kategorii Sólo senior Verča.

Po bezchybném finálovém výkonu jsme nemohly myslet na nic jiného, než na stupně vítězů. Náš dojem z předvedeného výkonu s námi sdílela i pětičlenná porota a  Verča ve veliké konkurenci vybojovala 1.místo a své první zlato na MČR.

Verčo gratulujeme

 

 

V neděli byly na pořadu dne dua a miniformace. I zde jsme si v kvalifikačních kolech vybojovaly svá místa a postupně se představily Verča s Markét, Barča s Nelčou a dvě naše miniformace.

 

A začalo se pěkně od podlahy. Verča s Markét, posílené úspěchy ze soboty, předvedly úžasný výkon a opět mohly myslet hodně vysoko. I tentokrát byla porota neomylná a holky získaly své první 1.místo na mistrovství republiky v duu a domů si tak odváží zlaté medaile a to hned ve své první společné sezóně.

Verčo a Markétko gratulujeme

 

Další na řadě byly Nelča s Barčou. I ony měly své finálové vystoupení pevně v rukou a s očekáváním vyhlížely večerní vyhlášení. Na konec z toho bylo krásné 2.místo a stříbrné medaile. Holky si tím zajistily postup mezi nejlepší dua do výkonnostní  třídy A a v příští sezóně tak budou bojovat o titul mistryň ČR.

Barčo a Nelčo gratulujeme

 

Na závěr nedělního programu přišly na řadu miniformace. I zde jsme měly svá želízka v ohni a postupně se představily naše děti mladší a seniorky

Svoji první soutěžní sezónu absolvovala i naše nejmladší děvčata. Kvůli nemoci hned několika děvčat se z velké formace stala malá a holky tak bojovali v Ronově s miniformací.  Všechny jako jedna bojovaly i za ty, které se nemohly zúčastnit, a vybojovaly krásné 5.místo.

Zlatíčka gratulujeme

 

 

Na závěr přišla na řadu zkušenost a to naše seniorky. Povzbuzené podařenými výkony našich sólistek a duistek a společným odhodláním předvedly jedno ze svých nejlepších vystoupení a obsadily 2.místo a získali zároveň titul I.vicemistra České republiky.

Holky gratulujeme

 

 

Závěrem nám dovolte poděkovat našim trenérkám Pavle Olšové a Míše Žilákové, které nás celý rok připravovaly. Všechny naše úspěchy patří i Vám a my Vám za vše neskutečně děkujeme.

 

 

Pavlo a Míšo děkujeme

 

 

V Ronově se tak uzavřela naše letošní veleúspěšná sezóna.  Teď už se těšíme na zasloužený odpočinek a zároveň odškrtáváme dni do našeho letního soustředění, kde odstartujeme přípravu na novou sezónu. Společně věříme, že bude neméně úspěšná. Uděláme pro to maximum.